Старшокласників навчали, як не потрапити в тенети торгівлі людьми

11 Квітня 2019 року о 15:55

11 квітня 2019 року фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції провели інтерактивну зустріч з учнями 11 класів Запорізької загальноосвітньої школи № 101 щодо профілактики торгівлі людьми на тему «Знайди свій безпечний шлях».

На початку зустрічі учням розповіли про проблеми внутрішньої та зовнішньої торгівлі людьми та наголосили на заходах, яких треба вжити людині, щоб закордонні заробітки, навчання чи відпочинок не завдали шкоди здоров’ю і життю.

Моделювання різноманітних ситуацій, під час яких старшокласники приміряли на себе ролі вербувальників, постраждалих та свідків торгівлі людьми, дозволило учасникам у повній мірі зрозуміти негативні наслідки цього страшного явища.

Крім того, старшокласникам нагадали, що студенти-контрактники (або їх батьки) мають право на отримання податкової знижки до 18% від вартості навчання. А віднедавна можна отримати податкову знижку ще за навчання в закладах дошкільної, позашкільної, загально середньої, професійної (професійно-технічної).

 

#ВідповідальнеБатьківство

#ЯМП

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ЧужихДітейНеБуває