Спеціалісти запорізької юстиції провели вуличне інформування

19 Квітня 2019 року о 10:17

19 квітня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалісти відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області долучилися до всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».

З метою підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, а також щодо виборчих процедур спеціалісти провели вуличне інформування в Вознесенівському районі м. Запоріжжя.

Особливу увагу було приділено інформуванню відвідувачів про те, хто може голосувати за місцем перебування, що робити якщо Вас немає у списку виборців, як змінити місце голосування, що таке «НСП», що робити, якщо у списку виборців відсутня щодо Вас помітка «НСП», та як відбувається голосування за місцем перебування.

З метою більш легкого сприйняття інформації громадянам були надані відповідні інформаційні матеріали для обізнаності виборців, а саме: буклети «Пам’ятка виборця»,  буклети «Як тимчасово змінити місце голосування» та буклети «Як проголосувати вдома» (для людей з інвалідністю), буклет «Вибори без порушень», буклет «Пам’ятка ВПО», буклет «Послуги ЦНАП: зручно та швидко», «Молодь не лайкає, молодь голосує».