Спеціалісти юстиції консультували жителів міста Запоріжжя

17 Жовтня 2019 року о 15:07

17.10.2019 року, фахівці Запорізької юстиції спільно з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Комунарському району і Запорізькою міською радою провели консультативно-правовові зустрічі в приміщеннях Комунарської районної адміністрації та Палацу культури «Орбіта» у Вознесенівському районі міста Запоріжжя.

Під час зустрічей  за правовою допомогою звернулося дев’ять мешканців міста Запоріжжя та Запорізької області, яких цікавив ряд питань, а саме: що робити для нарахування пенсії, порядок отримання спадщини, який перелік документів для отримання субсидії, як оформити документи на квартиру, які потрібно документи для оформлення аліментів, як зробити перерахунок пенсії. Спеціалісти юстиції надали правові роз’яснення та відповіли на всі питання в межах своєї компетенції.

Усі охочі отримали інформаційні буклети «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Суд за участі присяжних».

Нагадаємо, що такі консультативно-правові зустрічі проходять кожного третього четверга місяця з 10-00 до 12-00 за такими адресами:

1) вул. Чумаченка, 32, м. Запоріжжя, (061) 287-09-36;

2) вул. Лермонтова, 9, м. Запоріжжя, (061) 224-23-55.

#ЯМаюПраво!

#Захищай_свої_права_разом_з_Мін’юстом!