Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ у Запорізькій області проведено інформування у Запорізькій спеціалізованій школі № 40

12 Квітня 2019 року о 11:14

10-11.04.2019 спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області взято участь у батьківських зборах, на яких проведено інформування батьків учнів 2-3 класів Запорізької спеціалізованої школи № 40 на тему «Стоп Булінг» та «Відповідальне батьківство». Метою зустрічі було роз’яснення самого поняття булінг, які ознаки булінгу, а також усвідомлення відповідальності учнів, їх батьків і керівництва школи, передбаченої Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Також були обговорені питання податкової знижки на розвиток дитини, стягнення аліментів, відшкодування витрат на муніципальну няню, отримання грошової допомоги батьками, які доглядають за важкохворою дитиною.

По завершенні заходу учасники освітнього процесу отримали тематичні інформаційні матеріали в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», буклети «Зупинимо булінг разом!», «Відповідальне батьківство».