Шлюб за добу

30 Липня 2019 року о 15:18

Шановні мешканці  Запоріжжя та нашої  області! У місті Запоріжжі діє пілотний проект  «Шлюб за добу».

Пілотний проект «Шлюб за добу» є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації шлюбу у час та у місці, обраному нареченими, залучення до організації реєстрації шлюбу суб’єктів господарювання публічного права.

Даний проект орієнтований на запровадження швидкої та зручної процедури укладення шлюбу, а саме за добу.

На сьогоднішній день, організацію проведення державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту  «Шлюб за добу» у м. Запоріжжі  проводять:

  • Позашкільний навчальний заклад «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради, який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ситова, 17а. Контактний телефон: 097 821 52 02. Вартість послуги 2890 грн.
  • Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.В.Г.Магара який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41. Контактний телефон: 066 780 04 27. Вартість послуги 3000 грн.
  • Комунальний заклад  «Центр надання послуг»  який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Серікова, буд. 30 (раніше вул. Комсомольська). Контактний телефон: 067 612 32 24. Вартість послуги 3000 грн.
  • Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Контактний телефон: 236-88-88, 0971122776. Вартість послуги 3500 грн.
  • Запорізька філія ДП «ЦОІ» яка знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 2. Контактний телефон: 0976044814. Вартість послуги: 3000 грн.
  • Комунальний заклад «Палац культури “Хортицький” який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, пр. Інженера Преображенського,15. Контактний телефон: 096-425-23-40. Вартість послуги: 3500 грн.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу,  подавши наступні документи:

  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).
  2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).
  1. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
  2. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками.  Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.