Школярам та вчителям більмацького освітнього закладу розповіли про явище булінгу

19 Вересня 2019 року о 15:27

Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні.
У школі вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків (осіб, що їх замінюють), представників місцевих органів влади та громадських організацій.
Цькування та фізичний тиск на дітей неприпустимий у школах. Якщо раніше часто на це дивилися крізь пальці, то сьогодні в Україні вирішили жорстко карати учасників конфлікту.
Саме тому,  начальником відділу Супруненко Галиною  в Більмацькій ЗОШ «Інтелект» Запорізької області для учнів 10 класів 19 вересня 2019 року було проведено правопросвітницький захід на тему: “СТОП БУЛІНГ”.

Окрім бесіди з учнями, вчителям було роз’яснено, що основний обов’язок засновника закладу освіти вживати заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу та повідомляти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України та службі у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

#РазомПротиБулінгу