Сергій Васильцов взяв участь в урочистих заходах з нагоди 80-річчя Запорізької обласної філармонії

5 Квітня 2019 року о 11:44

Сергій Васильцов взяв участь в урочистих заходах з нагоди 80-річчя Запорізької обласної філармонії. Щирі слова вдячності талановитим солістам, хористам, артистам танцю та оркестрантам висловили представники обласної та міської влади, народні депутати України та депутати обласної ради, заслужені діячі культури та мистецтв України, керівники промислових підприємств, установ, територіальних громад, громадських організацій. Кращі співробітники філармонії отримали державні відзнаки та нагороди обласного рівня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток культури Запорізького краю та з нагоди 80-річчя з дня заснування закладу культури.
По завершенні урочистої частини на гостей чекало справжнє музичне свято краси і гармонії – гранд-концерт «Гармонія мистецтв».
Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області приєднується до привітань і бажає, щоб музика завжди знаходила палкі відгуки у серцях гостей Запорізької обласної філармонії, а творчому колективу – нових успіхів, незвичайних ідей, амбітних цілей і заслуженого визнання!
Довідково: Заснування Запорізької філармонії відбулось 1939 року. На сцені філармонії у різний час виступали Святослав Ріхтер, Лео Гінзбург, Леонід Коган, Белла Руденко, Еміль Гілельс, Леонід Утьосов, Вадим Гнєдаш, Натан Рахлін, Махмуд Есамбаєв, Галина Ненашева і багато інших творців і музикантів, чиї імена назавжди увійшли в історію світової культури.