Сергій Васильцов взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів та запалювання «Вогню пам’яті» на честь 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 Травня 2019 року о 14:37

Начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на Алеї Бойової Слави та запалювання «Вогню пам’яті», спільно з представниками влади області, міста, районів, а також громадськістю і молоддю.
Почесне право запалити «Вогонь пам’яті» надали представникам трьох поколінь воїнів – ветерану Другої світової війни, полковнику Віктору Варвашені, учаснику АТО, бійцеві полку «Азов» Михайлу Пирогу, учневі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Данилу Дорошенку.
Представники обласної та міської влади тепло привітали зі святом учасників бойових дій і ветеранів Другої світової війни. Гості урочистої церемонії поклали квіти до меморіалу на Алеї Бойової Слави та приєдналися до інтерактивної акції «Пам’ятаємо». Кожен бажаючий міг закріпити на спеціальному інформаційному стенді про події Другої світової війни «1939 – 1945. Ніколи знову» символ Дня пам’яті і примирення – квітку «червоного маку», виготовлену руками дітей зі шкіл естетичного виховання Запоріжжя.