Сергій Васильцов провів чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі

14 Червня 2019 року о 9:36

Більше 3 тис. працівників отримали заборговану роботодавцями заробітну плату
Завдяки вжитим заходам примусового виконання, державними виконавцями області було стягнуто понад 47 млн.грн. заборгованості з заробітної плати, більше 3 тис. працівників нарешті отримали свої кошти- про це було повідомлено головою державної виконавчої служби Запоріжчини Антоном Проценко, під час чергового засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, яке відбулось 13.06.2019 під головуванням очільника Запорізької юстиції Сергія Васильцова.
Також було визначено найбільших боржників по заробітній платі, ними виявились ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», заборгованість якого перед своїми працівниками складає майже 5,5 млн.грн., ЗДП «Кремнійполімер» із заборгованістю понад 5,2 млн.грн.
Щодо перспектив погашення наявної заборгованості присутніми було заслухано начальників територіальних відділів державної виконавчої служби та арбітражних керуючих-ліквідаторів підприємств-боржників, таких як: ТОВ «Чиста вода-Бердянськ, ДП «Аеропорт Бердянськ», ПП «Фабрика делікатесних сирів» та інших.