Сергій Васильцов провів чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

26 Липня 2019 року о 15:54

Управлінням юстиції за участі представників обласного центру зайнятості та управління Держпраці проведено чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості про стягнення аліментів.

Висвітлюючи показники роботи органів державної виконавчої служби нашого регіону, очільник державної виконавчої служби Запорізької області Антон Проценко повідомив, що державними виконавцями Запоріжчини з початку року було стягнуто понад 312 млн. грн. заборгованості з аліментів на користь понад 24 тис. дітей

151 боржник по аліментам був направлений на відбування суспільно-корисних робіт за несплату аліментів, в наслідок чого  на користь дітей було стягнуто  понад 366 тис. грн.

Довідково: Статтею 1831 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Несплата аліментів» передбачено притягнення до виконання суспільно корисних робіт за несплату аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість (у деяких випадках-за три) місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання. Нарахована плата за виконання суспільно корисних робіт перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.