Сергій Васильцов провів чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

14 Червня 2019 року о 9:30

Майже 300 боржників по аліментам було направлено судами на відбування суспільно-корисних робіт за несплату аліментів

Сергій Васильцов провів чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.
Висвітлюючи показники роботи органів державної виконавчої служби нашого регіону, очільник державної виконавчої служби Запорізької області Антон Проценко повідомив, що державними виконавцями Запоріжчини з початку року було стягнуто понад 220 млн. грн. заборгованості з аліментів, та майже 300 боржників по аліментам було направлено судами на відбування суспільно-корисних робіт, на підставі складених державними виконавцями Запоріжчини протоколів про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 183-1 КУАП.

Довідково: Статтею 183-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Несплата аліментів» передбачено притягнення до виконання суспільно корисних робіт за несплату аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість (у деяких випадках-за три) місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання. Нарахована плата за виконання суспільно корисних робіт перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.