Роз’яснення, юридичні консультації з питань представництва інтересів в судах


Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Білої В.Е. “Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України”

Стаття начальника Головного територіального територіального управління юстиції у Запорізькій області Данова А.А. “Про медіацію”

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Білої В.Е. “Професія юрист та реформування юридичних послуг в Україні”

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області К. О. Панасенко “Неналежне виконання посадовою особою підприємства відповідальної за відрахування аліментів із заробітної плати своїх обов’язків не усуває вину боржника в частині несвоєчасно сплати таких”

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області К. О. Панасенко “Квитанція (платіжне доручення) не може бути прийнята судом як належний доказ сплати судового сбору, якщо не містить інформацію по номер справи та дату прийняття судового акта, що оскаржується”

Стаття в.о начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області О. С. Долгополова “Аліменти на дитину, що навчається після досягнення повноліття, сплачуються і за період повноліття”

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області К. О. Панасенко “Довіреність на представництво у суді, яка не містить посилання на те, що вона видана адвокату, є належним підтвердженням повн6оважень адвоката на ведення справи у суді”

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області К. О. Панасенко “Строк оскарження нормативно-правового акта слід розраховувати від усього часу його чинності”