#РазомПротиБулiнгу у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 78 Запорізької міської ради Запорізької області

19 Вересня 2019 року о 13:06

Сьогодні, 19 вересня 2019 в рамках проведення «Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» спеціалісти відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області з бесідою завітали до учнів 5 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Запорізької міської ради Запорізької області.

Під час відкритого діалогу зі школярами, були обговорені причини виникнення та прояву булінгу у нинішньому середовищі, види та відповідальність за булінг.

Також, учні висловили свою думку, що найчастіше «булять» люди, які невпевнені в собі, і таким чином хочуть самоствердитись за рахунок інших.

Крім того, спеціалісти юстиції наголосили, що мовчати про прояви булінгу ні в якому разі не треба, оскільки це може призвести до відповідних негативних наслідків.

Усі діти по завершенню бесіди отримали інформаційні матеріали за відповідною темою.

 

Зіткнулись з ситуацією булінгу? Звертайтесь:

 

  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного)
  • Національна дитяча “гаряча лінія” 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного)

Викресли булінг зі свого життя!

#разомпротибулінгу