#РазомПротиБулінгу — повчальна лекція для вихованців Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби вільної та дзюдо

20 Вересня 2019 року о 15:10

Сьогодні для вихованців Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби вільної та дзюдо, фахівці відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації та Інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели повчальну лекцію на тему #СтопБулінг.

Під час заняття діти дізналися про поняття, ознаки та види булінгу, ознайомилися з реальними історіями дітей, які стикалися з булінгом та винесли певні висновки.

Фахівці проінформували дітей про їх права та механізми захисту, наголосили на відповідальності за вчинення булінгу.

Додатково, було вказано на актуальних питаннях в рамках кампаній Міністерства юстиції України: #ВідповідальнеБатьківство; #ЧужихДітейНеБуває; #ЧеснаПлатіжка; #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду; #ЯМаюПравоБутиПрисяжним.

До відома, було зазначено й про запровадження електронного документообігу в органах публічної влади України.

  • #РазомПротиБулінгу
  • За психологічною допомогою, можна звернутися на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.