#РазомПротиБулінгу — пізнавально-виховні уроки для учнів Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

20 Вересня 2019 року о 14:37

Поширеність випадків булінгу серед школярів (67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах, були жертвою чи свідком) є підставою для проведення правопросвітницьких занять з дітьми.

Тому, сьогодні для учнів 7а та 10а класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Запорізької міської ради Запорізької області, фахівці відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації та Інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели 2 пізнавально-виховні уроки #СтопБулінг.

Під час заняття діти дізналися про поняття, ознаки та види булінгу, переглянули відеоролики, відпрацювали стратегії боротьби з булінгом на різних рівнях, розглянули реальні історії дітей, які стикалися з булінгом та винесли певні висновки. Слід відмітити активність дітей та інтерес до даної проблематики, запропоновані ними заходи боротьби з булінгом взяті до уваги керівництвом школи.

Фахівці проінформували дітей про їх права та механізми захисту, наголосили на відповідальності за вчинення булінгу чи супутніх адміністративних правопорушень.

Додатково, було вказано на актуальних питаннях в рамках кампаній Міністерства юстиції України: #ВідповідальнеБатьківство; #ЧужихДітейНеБуває; #ЧеснаПлатіжка; #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду; #ЯМаюПравоБутиПрисяжним.

До відома, було зазначено й про запровадження електронного документообігу в органах публічної влади України.

 

  • #РазомПротиБулінгу
  • За психологічною допомогою, можна звернутися на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.