Архів запитань

№ 467 Шидловська Олена володимирівна
23.12.2019
Шидловська Олена володимирівна
З питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейского суда з прав людини

Добрий вечір! Під кажіть скільки коштує послуга державного нотаріуса при оформленні договору куплі-продажу квартири ( один продавець, один покупець. Стандартний договір)

Читати відповідьЗгорнути відповідь
№ 466. Васильєва Юлія Володимирівна
18.12.2019
Васильєва Юлія Володимирівна
З питань діяльності Управління державної реєстрації

Доброго дня. Маємо намір створити Громадську організацію. Підкажіть, будь ласка, куди подаютья документи – назва установи та адреса в Запоріжжі. Дякую

Читати відповідьЗгорнути відповідь
№464. Проскура Николай Ивнанович
04.12.2019
Проскура Николай Ивнанович
З питань нотаріату

При оформлении права собственности на пай по завещанию от отца сыну нотариусом Весюловской государственной нотариальной конторы Дзябко Н И мне выписаны квитанции на сумму 6448гр из них послуги нотариуса5124гр кв итанция1784358754007391 и послуги нотариуса748 гр квитанция1784 3304558101799 после консультации сдругими нотариусами эти суммы считаю необосноваными прошу помощи в решении вопроса .Или буду вынужден обратиться в правохранительные органы средства массовой информации. Проскура Николай ИВАНОВИЧ

Читати відповідьЗгорнути відповідь
№ 460. Дорофєєва Любов Валеріївна
28.11.2019
Дорофєєва Любов Валеріївна
З питань діяльності Управління державної реєстрації

19 вересня 2019 року згідно з протоколом №1 про проведення другого повторного аукціону, наше товариство визнано переможцем аукціону (відкритих торгів) з продажу майна банкрута Запорізька обласна кредитна спілка “Довіра” (69006, м. Запоріжжя, пр. Металургів,12, ЄДРПОУ25821181) у вигляді цілісного майнового комплексу, що складається з: нерухомого майна, а також прав вимоги, про що є відповідне інформаційне повідомлення на сайті Міністерства юстиції України за номером публікації 62577 від 19.09.2019 року.

Згідно з приписами ч. 3 ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства: Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України.

У зв’язку з тим, що до придбаного нашим товариством майна входять об’єкти нерухомості, що розташовані в різних населених пунктах Запорізької області, а відповідно в різних нотаріальних округах, на підставі ч. 1 ст. 20 Закону України про доступ до публічної інформації, в передбачений законом строк,

прошу надати відповідь

чи може нотаріус видати свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціону) та провести державну реєстрацію права власності на майно або майнове право в порядку передбаченому законодавством України за місцем розташування банкрута, покупця чи одного з об’єктів нерухомості, що входять до цілісного майнового комплексу придбаного нашим товариством.

Відповідь на запит прошу надати за допомогою електронної пошти.

Читати відповідьЗгорнути відповідь
№ 462. Петрів Роман Володмирович
27.11.2019
Петрів Роман Володмирович
З питань нотаріату

Добрий день, у мене виникло таке питання:
Чи можлива така ситуація коли при проставлянні апостилю на свідоцтві про народження та свідоцтві про шлюб органами юстиції, в штампі на апостилі зазначені абсолютно ідентичні номери відносно одного та іншого документу.
Чинне законодавство не містить тлумачення даного питання.
Буду дуже вдячний за надану відповідь на запитання.

Читати відповідьЗгорнути відповідь