Проведено урок «Стоп булінг» для студентів Запорізького металургійного коледжу Запорізького національного університету

16 Квітня 2019 року о 12:30

Запорізька юстиція 15 квітня 2019 року провела урок «Стоп булінг» для студентів Запорізького металургійного коледжу Запорізького національного університету.

Правники розповіли студентам 1-го курсу про ознаки булінгу, ознайомили їх із навчальними соціальними відеороликами, нормами законодавства щодо протидії булінгу.

У ході інтерактивної бесіди з фахівцями юстиції студенти дійшли висновку, що не можна мовчати, якщо стали свідками ситуації цькування в навчальному закладі, а також що сильніші мають захищати тих, хто слабші.

Студенти активно відпрацювали в аудиторії практику виходу з ситуації цькування за формулою “stop-talk-walk”.

По закінченню зустрічі фахівці юстиції роздали інформаційні буклети Міністерства юстиції України «Зупинимо булінг разом!» та розмістили плакат «Стоп булінг» на інформаційному стенді коледжу.

Нагадаємо, що у випадку проявів булінгу учасники освітнього процесу можуть звернутися до керівника навчального закладу, до правоохоронних органів, за телефоном Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103, а також на Національну дитячу «гарячу» лінію для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.

#ЯМП!

#СтопБулінг