Проведено тематичний урок #разомпротибулінгу для учнів 6-х класів Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18

19 Вересня 2019 року о 11:27

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцями Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, разом з представником сектору ювенальної превенції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, проведено тематичний урок #разомпротибулінгу для учнів 6-х класів Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18.

Учням у цікавій формі розповіли про поняття, ознаки та види булінгу, різновиди та основні причини виникнення булінгу та шляхи запобігання та подолання булінгу.

Представник ювенальної превенції розповіла присутнім про передбачену законодавством України відповідальність за прояви булінгу.

По завершенню заходу кожний школяр та педагог отримали інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися про види булінгу, про те куди необхідно звертатися у випадку виявлення ознак булінгу для отримання допомоги з вирішення питань, пов’язаних з булінгом.

#РазомПротиБулінгу