Проведено семінар та підвищення кваліфікації державних реєстраторів при Оріхівській районній державній адміністрації Запорізької області

25 Липня 2019 року о 18:00

Сьогодні на базі Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області відбувся семінар з головами сільських, селищних, міських рад Оріхівського району Запорізької області з питання набуття повноважень у сфері державної реєстрації виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад Оріхівського району Запорізької області.

Заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Нікітенко С.В., наголошено на актуальних питаннях при набранні повноважень у сфері державної реєстрації виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад Оріхівського району Запорізької області.

Додатково, начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Волковим М.В. проведено підвищення кваліфікації державних реєстраторів Оріхівського району у сфері державної реєстрації.