Проведено семінар-навчання з працівниками Комунарського районного суду м. Запоріжжя

20 Травня 2019 року о 11:55

В рамках взаємодії з місцевими судами Запорізької області, з метою висвітлення практичних питань виконання міжнародних конвенцій та договорів України у цивільних та кримінальних справах Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області 17.05.2019 спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено семінар-навчання з працівниками Комунарського районного суду м. Запоріжжя.

Працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області ознайомили присутніх з положеннями основних міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах, надали методично-практичну допомогу з питань виконання міжнародних домовленостей України, висвітлили основні помилки та проблемні питання, які виникають у зв’язку з виконанням доручень та розглядом клопотань іноземних судів.

Водночас було проведено інформування учасників семінару щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», присутні були ознайомлені з метою проекту, відбулось обговорення основних тез, особливу увагу приділено темі протидії домашньому насильству, відповідальності батьків за несплату аліментів та виконанню рішень судів. Ключові меседжі проекту та новації Міністерства юстиції України, направлені на роз’яснення громадянам їх прав, порядку їх реалізації та захисту, отримали гарячу підтримку учасників семінару.

Крім того, серед учасників були розповсюджені інформаційні тематичні буклети: «Як протидіяти домашньому насильству», «Відповідальність про несплату аліментів», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника».