Проведено семінар-нараду засобами Skype-зв’язку з особами Михайлівської РДА Запорізької області відповідальними за підготовку та подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів

11 Квітня 2019 року о 10:44

В рамках взаємодії та відповідно до плану роботи Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області на І півріччя 2019 року проведено семінар-нараду засобами Skype-зв’язку  з особами Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області відповідальними за підготовку та подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Семінар-нараду  проведено працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління  державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  11 квітня 2019 року.

В ході заходу обговорені практичні питання застосування законодавства в сфері державної реєстрації нормативно-правових актів.

Крім того,  до відповідальних фахівців Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області доведена інформація про  основні меседжі загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

#ЯМАЮПРАВО!