Проведено семінар-нараду для начальників відділів ДРАЦС

25 Липня 2019 року о 16:06

24 липня 2019 року у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про забезпечення  функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII, у  приміщенні Державного архіву Запорізької області було проведено семінар-нараду на обласному рівні. У ньому взяли участь начальники відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. З особливостями українського правопису присутніх ознайомила Божок-Плачінта Г.Г. – провідний спеціаліст відділу по роботі з персоналом апарату управління та організаційно – методичній роботі Управління персоналу ГТУЮ у Запорізькій області.

Окрім цього, на семінарі окрему увагу приділили питанню запобігання та протидії корупції. Були розглянуті такі питання як:

– обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища;

– обмеження щодо одержання подарунків;

– запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними;

– обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

– обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування;

– обмеження спільної роботи близьких осіб;

– типи декларацій, строки та порядок їх подання;

– додаткові заходи фінансового контролю.

          На додаткові запитання в межах своєї компетенції надали відповіді Орлов Д.Л. – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції ГТУЮ у Запорізькій області та Нурієва-Килимиченко Е.А. – провідний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції ГТУЮ у Запорізькій області.