Проведено семінар для працівників, відповідальних за комунікативний напрямок роботи структурних підрозділів ГТУЮ у Запорізькій області

11 Травня 2019 року о 9:54

10 травня проведено семінар для працівників, відповідальних за комунікативний напрямок роботи структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.
Відкриваючи інфоінтенсив, Олексій Долгополов – перший заступник начальника управління, наголосив на тому, що Міністерство юстиції України підвищує вимоги до професійного подання інформації та покращення її якості: “Успіх реалізації усіх ініціатив Мінюсту залежить від багатьох факторів і одним з найважливіших є підтримка громадян. Підтримку можна збільшити, інформуючи населення щодо переваг запровадження таких ініціатив. Тож підвищення майстерності службовців, які доносять інформацію до наших громадян, є чи не найефективнішим способом формування демократичного підходу та нової управлінської культури, яка базується на взаємодії органів влади і суспільства.”
Протягом кількох годин, учасники заходу мали можливість дізнатися від фахівців сектору зв’язків з громадськістю, як правильно висвітлювати роботу своїх структурних підрозділів, щоб забезпечити максимальне залучення аудиторії. Отримували теоретичні навички з написання якісного інформаційного матеріалу для друкованих або електронних ЗМІ, соціальних мереж тощо та обговорили основні проблеми, що виникають при його підготовці. Дізналися, як правильно працювати у соціальних мережах , щоб охопити максимальну аудиторію та правильно донести інформацію про впроваджені реформи та ініціативи Міністерства юстиції України.
«Люди не звертають уваги на довгі тексти, це нікому не цікаво читати. Формуйте інформацію чітко і конкретно, використовуйте максимально просту та зрозуміло мову» – підсумувала Олександра Богачова – завідувач сектору зв’язків з громадськістю, завершуючи комунікативний тренінг.
Нагадаємо, що Міністерство юстиції України вже кілька років поспіль вважається лідером серед державних структур у напрямку активного реформування, запровадження сучасних підходів і методів роботи.
#Працюємо_для_вас
#Запорізька_юстиція
#Професійний_підхід