Проведено правовий урок  #РазомПротиБулінгу для учнів Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат спортивного профілю

18 Вересня 2019 року о 15:47

Сьогодні, фахівцем Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено правовий урок  #РазомПротиБулінгу для учнів 9 класу Комунального закладу «Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю» Запорізької обласної ради.

Під час заходу зазначено, що найбільш розповсюдженим є психологічний і фізичний булінг. Проте, як наслідок поширення ролі комунікаційних технологій: телефонного зв’язку, Інтернету та соціальних мереж, з’явився новий вид цькування – кібер булінг. Особливу увагу школярів було звернуто на відповідальність за вчинення булінгу.

Наприкінці заходу наголошено, що Міністерством юстиції України розроблено інформаційні матеріали – спеціальні буклети та плакати, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей. Буклети на тему «СтопБулінг» були залишені в закладі освіти для розміщення їх на інформаційних стендах школи.

#РазомПротиБулінгу