Проведено лекцію на тему «Я МАЮ ПРАВО!» з учнями Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №103

6 Вересня 2019 року о 14:36

Сьогодні, 06.09.2019, спеціалістами відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено лекцію #УрокЯМП2019 з учнями 5 класу Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №103 Запорізької міської ради Запорізької області на тему «Я МАЮ ПРАВО!», з метою роз’яснення учням прав, які гарантуються кожному, механізму їх реалізації та захисту у разі порушення. Учням у цікавій інтерактивній формі розповіли про права, які гарантуються кожній дитині, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. Кожен учень отримав карту прав дитини та інформаційні буклети щодо реалізації їх прав.

В ході надання консультацій, громадянам було додатково наголошено на наступних актуальних кампаніях проєкту:

  • #ЯмаюПравоНаВиконанняРішенняСуду – розповіли про механізми добровільного виконання рішення суду та його переваги;
  • #ЧеснаПлатіжка – проінформовано про граничні тарифи на тепло та гарячу воду;
  • #ВідповідальнеБатьківство – наголошено на механізмі реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

Стрімкий розвиток та глобальне впровадження новітніх інформаційних технологій, інтенсифікація інформаційних відносин, створили умови коли життя людини є майже не мислиме без мобільного телефону, телевізора, комп’ютера та Інтернету, тому працівниками юстиції було вказано на можливості користування електронними сервісами Мінюсту та запровадженні електронного документообігу в органах публічної влади України.