Проведено консультування громадян в дитячий поліклініці комунального некомерційного підприємства «Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

26 Вересня 2019 року о 10:22

26.09.2019 року працівниками Вільнянського РВ ДРАЦС ГТУЮ  у Запорізькій області, в рамках реалізації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», проведено робочу зустріч з колективом дитячої поліклініки комунального некомерційного підприємства «Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської районної ради Запорізької області. В ході якої було обговорено основні правопросвітницькі кампанії Міністерства юстиції України. Розміщено тематичні плакати та буклети ЯМП на інформаційному стенді, такі як: «Виконання рішення суду», «Суд за участі присяжних», «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Протидія домашньому насильству», «Аліменти» та інші. Одночасно проведено консультування громадян з вищевказаних напрямків в приміщенні закладу.

Додатково, працівники відділу роз’яснили питання щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#ЯМаюПраво!

#ВідповідальнеБатьківство

#ЯМаюПравоБутиПрисяжним

#ПравоНаВиконанняРішеньСуду

#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко