Проведено консультативні зустрічі з представниками відділу ведення Державного реєстру виборців та дільничної виборчої комісії

11 Липня 2019 року о 17:50

Сьогодні під егідою загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу, працівники відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели консультативну зустріч з представниками Відділу ведення державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району та дільничної виборчої комісії  № 230830.

В ході бесіди були обговорені питання, щодо алгоритму дій, якщо Вас немає в Реєстрі, а саме:
✔звернутися до органу ведення Реєстру за місцем проживання на території України;

✔подати письмову заяву із зазначенням відомостей про себе;

✔пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України) та додати його копію до заяви.

💥ВАЖЛИВО💥
Звернутися про включення до органу ведення реєстру потрібно до 15 липня включно!

Наголошено на тому Як змінити місце голосування? Тож, якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями Ви не маєте можливості проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, то Ви можете тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування звернувшись до  органу ведення Державного реєстру виборців. Куди необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою Ви бажаєте проголосувати.

Перевірити себе у Державному реєстрі виборців можна за посиланням, увійшовши в особистий кабінет: https://bit.ly/2DDHI2B.

Додатково, було доведено до відома наступні актуальні кампанії Міністерства юстиції України:

  • #ЧеснаПлатіжка
  • #ВідповідальнеБатьківство
  • #ЧужихДітейНеБуває
  • #ЯМаюПравоБутиПрисяжним
  • #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду

Тим більш, вказано на питанні про запровадження електронного документообігу в органах публічної влади України.

#ЯМАЮПРАВО #ЯМаюПравоГолосу

Залишено інформаційні матеріали для розповсюдження серед населення.