Проведено інтерактивні уроки “Stop булінг” для учнів Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 101

19 Вересня 2019 року о 15:45

Сьогодні, фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  разом із соціальним партнером – головою громадської спілки “ЗАПОРІЗЬКА РАДА РЕФОРМ” Зубко Ігорем Владиславовичем провели інтерактивні уроки “Stop булінг”  для учнів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Запорізької міської ради Запорізької області та Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради.

Працівники юстиції ознайомили учнів з поняттям, видами, ознаками, формами та структурою булінгу, про відповідальність за вчинення булінгу; навчили формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати почуття переживання до дитини, яка зазнає насильства.

В ході заходу обговорювалися питання : Чому булять? Що робити, якщо ти бачиш, як булять іншого? Чи стикалися ви з такими ситуаціями в своєму житті?  Які відчуття у вас викликає та чи інша  ситуація?

Діти були досить активними та задавали багато питань.

Крім того, було переглянуто декілька відеороликів, в яких розповідається про шкільний булінг та надано друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту.

Пам’ятайте – кривдника потрібно зупинити, бо інакше можуть постраждати інші діти!

Додатково, було вказано на актуальні питання в рамках кампаній Міністерства юстиції України: «Виконання рішення суду», «Протидія домашньому насильству», «Аліменти», «Запобігання та протидія корупції», «Відповідальне батьківство»та доведено питання щодо запровадження #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#РазомПротиБулінгу