Проведено інформування відвідувачів та колективу дитячого магазину канцтоварів та іграшок у рамках проекту “Я маю право!”

8 Серпня 2019 року о 10:32

Яке найулюбленіше місце дітей? Звісно, магазини з дитячими іграшками, де вони відтепер можуть не тільки обрати омріяних ляльок та трансформерів, а  й дізнатися разом з батьками про свої права.

Про мінімальний рекомендований розмір аліментів, податкову знижку на розвиток  дитини, ініціативу «Муніципальна няня», допомогу батькам, які доглядають за важкохворою дитиною, боротьбу з булінгом, про зміни в нарахуванні тарифів на оплату комунальних послуг,  та нові ініціативи Уряду – про все це сьогодні фахівець Сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини ГТУЮ у Запорізькій області розповіла відвідувачам та колективу дитячого магазину канцтоварів та іграшок.

Інформаційні матеріали в рамках  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», які були розповсюджені серед громадян, допоможуть дізнатися про права та бути захищеним від порушень.

#ВідповідальнимБатькамУрядоваПідтримка

#НеПереплачуйтеЗаТеплоТаГарячуВоду

#ЧужихДітейНеБуває

#ЗупинимоБулінгРазом

#ЯМП

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей