Проведено інформування в турагенції ANEX TOUR

19 Червня 2019 року о 14:32

19 червня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалісти відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели інформування в турагенції ANEX TOUR м. Запоріжжя.

Працівники відділу ознайомили з правопросвітницькою компанією «Поїхати з дитиною за кордон – легко!» та «Відповідальне батьківство», також розповіли про податкову знижку на розвиток дитини, муніципальну няню, право дитини на аліменти, а також що таке булінг, що робити якщо дитина стала жертвою (свідком) булінгу, як виїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків. Також співробітників та відвідувачів турагенції ANEX TOUR було ознайомлено ще з одним напрямком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право на виконання рішення суду». Працівники відділу проконсультували: Хто такі присяжні?, Хто може бути присяжним?, До розгляду яких справ залучаються присяжні?, Як стати присяжним?.

В ході інформування турагенції були надані практичні рекомендації щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами, а також охочі отримали інформаційні тематичні буклети: «Відповідальне батьківство», «Зупинимо булінг разом», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Відповідальність про несплату аліментів», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Суд за участі присяжних», «Зупинимо булінг разом». Додатково, були розміщені інформаційні плакати, а саме: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!»,  «Стоп булінг», також громадянам були надані «Інформаційні видання «Юстиція відкрита для людей».