Фахівці юстиції інформують майбутніх виборців у рамках кампанії “Я маю право голосу”

19 Липня 2019 року о 16:43

У зв’язку з наближення позачергових виборів до Верховної Ради України та у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО» фахівцями сектору зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  було проведено інформування громадян у ТЦ Аврора щодо виборчих прав.

Відвідувачі дізналися про особливості участі у виборах окремих категорій виборців, а саме внутрішньо переміщених осіб, виборців, котрі перебувають не за місцем реєстрації, а також осіб, що мають обмежені можливості пересування. Крім цього, завдяки інформуванню проведено активізацію правосвідомості осіб, що йдуть на вибори вперше та їх усвідомлення реалізації виборчого права.

Фахівці юстиції зосередили увагу громадян на актуальності зазначеної теми та розповіли , що для кожного, хто має право голосу, стало можливим дізнатися на сайті Державного реєстру виборців про включення себе до списку виборців та перевірити наявність своїх даних у приміщенні дільничної виборчої комісії. Усім бажаючим надано інформаційні буклети «Я маю право голосу».