Проведено інформування громадян в Торгівельному центрі «Лік»

19 Липня 2019 року о 13:15

19 липня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено інформування громадян в Торгівельному центрі «Лік» м. Запоріжжя.

Спеціалісти відділу ознайомили відвідувачів та працівників Торгівельного центру «Лік» з правопросвітницькими кампаніями: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка» та проінформовано їх про надання податкової знижки на навчання, муніципальної няні, про права дитини на аліменти.

Особлива увага була приділена інформуванню громадян щодо проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року, а саме: виборчих прав громадян, виборчих процедур до, під час та після голосування, а також як проголосувати не за місцем реєстрації.

Всі бажаючи отримали відповідні інформаційні буклети за такими напрямками: «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Податкова знижка», «Відповідальність за несплату аліментів», а також «Як проголосувати на позачергових виборах не за місцем реєстрації».