Проведено інформування громадян в рамках кампаній “Відповідальне батьківство” та “Я маю право на виконання рішення суду”

14 Червня 2019 року о 16:18

В рамках всеукраїнської кампанії «Відповідальне батьківство» та кампанії « Я маю право на виконання рішення суду», 14 червня 2019 року працівниками Шевченківського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено інформування громадян для підвищення обізнаності населення про механізм реалізації та захисту прав дитини на належне утримання, безпечне освітнє середовище та механізм добровільного виконання рішень суду. Мешканцям міста було проінформовано щодо:

– розміру, підстав та порядку нарахування аліментів;

– нових правил виїзду з дитиною за кордон;

– порядку отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій;

– порядку отримання послуги «Муніципальна няня»;

– механізму добровільного виконання рішення суду та його переваги.

Бажаючі отримали буклети, інформаційні видання Міністерства юстиції, розроблені у рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», флаєри з телефонами “гарячих ліній” безоплатних юридичних консультацій. Запорізька юстиція надає юридичні та практичні поради кожному, хто потребує правової допомоги! #ЧужихДітейНеБуває #МінЮст #MinJust4U #ВідповідальнеБатьківство #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду.