Проведено індивідуальні тренінги та семінари з державними реєстраторами Запорізької області

25 Червня 2019 року о 17:49

В межах плану проведення заходів з підвищення кваліфікації державних реєстраторів на червень 2019 року, фахівцями Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено індивідуальні тренінги та семінари з державними реєстраторами Запорізького, Новомиколаївського та Вільнянського районів.

Учасники обговорили особливості державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, зокрема щодо державної реєстрації права державної та комунальної власності на земельні ділянки, актуальні питання пов’язані із дотриманням порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення та запобігання рейдерству.

Крім того, було акцентовано увагу на набранні чинності Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна. Окремо було наголошено на особливостях адміністративної та кримінальної відповідальності державних реєстраторів.

Додатково, в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО, було висвітлено основні ініціативи Мін’юсту, такі як захист прав дітей #ВідповідальнеБатьківство і #ЧужихДітейНеБуває, реалізація права громадянина на виконання судових рішень #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду та #ЯМаюПравоБутиПрисяжним щодо конституційного права безпосередньо брати участь у здійсненні правосуддя через присяжних.