Проведено чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами

27 Травня 2019 року о 13:37

Управлінням юстиції проведено чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.
Учасники засідання обговорювали проблемні питання, які виникають при виконанні рішень судів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, а також визначили шляхи їх вирішення.
Відповідно до інформації Управління державної виконавчої служби, станом на 24.05.2019, найбільшими боржниками по заробітній платі лишаються ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», заборгованість якого перед працівниками складає майже 5,5 млн.грн., ЗДП «Кремнійполімер» із заборгованістю понад 5 млн.грн.
Наразі триває розподіл та перерахування грошових коштів стягувачам за виконавчими документами, де боржником є КП « Підприємство комунальної власності » Енергодарської міської ради із заборгованістю в понад 1,6 млн. грн.

Довідково: до складу регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, утвореного у 2018 році при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області окрім представників юстиції входять представники Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Запорізького обласного центру зайнятості, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Запорізької обласної ради профспілок.