Проведено чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

13 Вересня 2019 року о 11:15

12 вересня відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів під головуванням Сергія Васильцова.
У ході засідання, Антоном Проценко – начальником УДВС Запорізької області було проаналізовано роботу територіальних відділів служби та озвучено статистичні дані. Так, з початку року, завдяки роботі державних виконавців,майже 25 тис. дітей отримали понад 375 млн грн. аліментів від батьків.
Активну участь у цій роботі бере і управління з питань праці ГУ Держпраці у Запорізькій області, про це повідомив її очильник – Олександр Ніконов. Він акцентував увагу присутніх на виконанні Меморандуму про співпрацю, яким передбачено проведення інспекційних перевірок юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю щодо можливих фактів неоформлених трудових відносин з особами, які мають заборгованість зі сплати аліментів.