Продовжуємо плідну співпрацю із Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій

20 Вересня 2019 року о 15:24

Протягом тижня начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області прийнято участь у тематичних короткострокових семінарах на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників (адміністраторів) департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради.

На зазначених заходах було обговорено актуальні та проблемні питання, які виникають під час прийому та видачі документів у разі проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Особливу увагу було приділено процедурі надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Серед питань, які були розкриті на семінарських заняттях стали питання щодо:

– формування та реєстрації заяви в базі даних заяв;

– документів, на підставі яких відбувається встановлення особи заявника;

– прийняття/видачі документів;

– виготовлення електронних копій документів, поданих заявником для проведення реєстраційних дій.

Додатково, учасників заходу проінформовано про вступ в дію номерів банківських рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державних і місцевих бюджетів за стандартом IBAN.

Доцільно нагадати, що 11.07.2019 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради було підписано меморандум про співпрацю. Із ключових цілей щодо об’єднання зусиль можливо виділити саме забезпечення належного рівня надання адміністративних послуг та створення єдиної практики проведення державної реєстрації виключно у відповідності до вимог чинного законодавства.