Проблему булінгу обговорили з учнями Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка

18 Вересня 2019 року о 11:56

18 вересня 2019 року в рамках реалізації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» Вознесенівським ВДВС м. Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено тематичний урок #РазомПротиБулінгу для учнів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка Запорізької міської ради.
Метою уроку було інформування про булінг та його види, про відповідальність за його вчинення, механізми реагування на випадки булінгу та захист постраждалих осіб.
Учням у доступній формі розповіли про види булінгу та типові риси учнів, які схильні до агресії, та які можуть стати жертвами. Особливий наголос зробили на відповідальності за вчинення булінгу та як реагувати на такі випадки. Пояснили учням що робити, якщо вони стали жертвою цькування однолітків та як діяти, якщо вони стали свідками булінгу. Говорили і про те, що робити, коли поряд дитина-агресор.
Захід проходив в ігровій формі та надав можливість кожному маленькому слухачеві виразити себе, заявити суспільству та однокласникам про власну позицію з приводу цькування в школі та розкритися як особистості.
Під час заходу діти отримали друковані інформаційні матеріали в рамках кампанії #СтопБулінг і правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

#РазомПротиБулінгу