Про те, як попередити булінг дізналися вільнянські п’ятикласники

18 Вересня 2019 року о 11:59

Все частіше доводиться чути про цькування, психологічний тиск чи навіть, бійки в українських школах. Явище булінгу зустрічається не тільки серед старшокласників, але й серед учнів середньої ланки. Нерідко дії агресора можуть нанести непоправимої шкоди дитині. Щоб запобігти проявам булінгу в шкільному середовищі спеціалістами сектору зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено пізнавальний урок у рамках Тижня протидії булінгу.

Що таке булінг, які ознаки психологічного та фізичного булінгу, а головне, як протидіяти проявам цькування та психологічного тиску  – про все це дізналися учні 5 класу Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. У невимушеній бесіді дітям пояснили, що ні в якому разі не потрібно соромитися чи боятися, якщо зазнали знущань, а першочергово повідомити батьків, вчителя або шкільного психолога. Далі учням запропонували написати своє бачення протидії булінгу у їхньому класі, після чого кожен бажаючий зачитав свою відповідь. Окрім цього було визначено, яким має бути безпечне середовище для спілкування з однолітками у школі та поза її межами.

Урок промайнув швидко. На завершення діти отримали інформаційні буклети «Стоп булінг» , де зазначена детальна інформація про ознаки та відповідальність за його вчинення.

 

#РазомПротиБулінгу