Про механізми захисту прав громадян розповідає запорізька юстиція

18 Квітня 2019 року о 9:22

Щоб розповісти про ініціативи Міністерства юстиції України та ознайомити учнівську молодь з кампаніями які реалізуються Міністерством юстиції, сьогодні 18 квітня 2019 року, працівники юстиції Запоріжжя завітали до Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 97.

У ході спілкування з учнями школи, їм розказали про новий антибулінговий закон, типові ознаки булінгу та відповідальність за його вчинення. 

Працівники запорізької юстиції окремо наголосили, що випадки булінгу не потрібно замовчувати. Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми і потребують підтримки дорослих.

При завершенні спілкування учні від представників юстиції Запоріжжя отримали інформаційний буклет «Зупинимо булінг разом!» та поради як потрібно діяти, куди звертатися за допомогою у разі виявленні даного явища.

Адміністрацію та працівників навчального закладу додатково було проінформовано про механізми реалізації та захисту виборчих прав, функціонування онлайн-сервісу «Кабінет виборця».

Окремо, педагогічному колективу школи було рекомендовано скористатися своїм правом голосу на чергових виборах Президента України та ознайомитись із інформаційними буклетами: «Вибори без порушень», «Пам’ятка виборця», «Як проголосувати за місцем перебування».

 

#ЯМП

#Я маю право голосу!

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#СтопБулінг