Про явище булінгу поговорили з учнями вільнянської школи

17 Вересня 2019 року о 14:56

Булінг – явище, що гостро постає у дитячих колективах. Незважаючи на вік, цькування , приниження є досить розповсюдженими серед школярів. Крім цього, з розвитком комп’ютерних технологій усе частіше зустрічається поняття кібербулінгу та секстингу серед підлітків. Саме тому, у рамках «Тижня протидії булінгу» фахівцями сектору зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено правопросвітницький урок з учнями 9 класу Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Зустріч проходила у форматі бесіди, під час якої підлітки з цікавістю вели діалог з представником юстиції. Діти підтвердили, що завжди є лідер та середня група, але у їхньому класі відсутній вигнанець. Проте, беручи до уваги, що 15-16 років – це вік входження у підліткову кризу, учням розповіли про методи протидії булінгу та превентивні заходи, щоб попередити це жахливе явище.

Із підлітками обговорили ознаки булінгу, кібербулінгу та секстингу. Особливу увагу звернули на відповідальність за вчинення булінгу, а також відповідальність за бездіяльність (неповідомлення у відповідні органи). Окрім цього під час уроку було проаналізовано причини та наслідки явища булінг та визначено, яким має бути безпечне освітнє середовище.

Додатково фахівці запорізької юстиції підвищили рівень правосвідомості вчителів та проінформували про те, як діяти у разі виявлення явища булінгу.

#РазомПротиБулінгу