Правова бесіда з вчителями та батьками дітей Запорізького ліцею “Логос”

24 Квітня 2019 року о 15:07

У рамках правопросвітницьких кампаній “Відповідальне батьківство”, «Стоп Булінг» працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Запорізькій області проведено бесіду з вчителями та батьками дітей Запорізького ліцею “Логос” Запорізької міської ради Запорізької області.

Учителям та батькам була корисною інформація про комплексну діяльність органів юстиції щодо утвердження нової філософії відповідального батьківства. Це і виконання Закону #ЧужихДітейНеБуває; надання батькам податкової знижки – суми, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи й становить приблизно 18%; проект «Муніципальна няня» – відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років (з 1 січня 2019 року розмір компенсації становить 1626 гривень щомісяця).

Також були обговорені поняття булінгу, ознаки булінгу, відповідальність за вчинення булінгу, відповідальність за неповідомлення поліції про випадки булінгу та коло відповідальних осіб за забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу.

Крім того, фахівці юстиції ознайомили слухачів бесіди із запровадженням #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях,  іншими напрямами діяльності Міністерства юстиції, а саме: «Виконання рішення суду», «Аліменти», «Протидія домашньому насильству» та ін.

 

#МінЮст

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває