Управління державної реєстрації продовжує інформувати громадян щодо їх прав в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО!

11 Квітня 2019 року о 12:55

Працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області під час спілкування з громадянами розповіли, яким чином відстоювати свої права та які можливості сьогодні мають українці, аби захистити справедливість.

Так, за допомогою інформаційної кампанії Міністерства юстиції України #ЯМаюПравоГолосу, учасники заходу дізнались, куди звертатись щодо зміни місця голосування, які документи необхідні для проведення такої процедури та що робити у разі виявлення порушень. Тож з метою реалізації свого виборчого права необхідно:

  1. перевірити себе у списку виборців;
  2. включно до 15 квітня подати заяву до органу ведення Державного реєстру виборців, у разі голосування не за зареєстрованим місцем проживання;
  3. взяти з собою один із документів: паспорт, військовий квиток або тимчасове посвідчення громадянина України та проголосувати на виборчій дільниці 21 квітня.

Додатково громадяни отримали інформацію й про інші актуальні ініціативи Міністерства юстиції України, такі як #ВідповідальнеБатьківство, #ЧужихДітейнеБуває щодо захисту прав дітей, а також #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду щодо механізму добровільного виконання рішення суду.