Працівники Головного територіального управління юстиції приєднались до міської акції у підтримку всесвітнього Дня донора

14 Червня 2019 року о 13:38

Працівники Головного територіального управління юстиції приєднались до міської акції у підтримку всесвітнього Дня донора та добровільно здали кров задля порятунку людських життів!
Сьогодні, 14 червня працівники Головного територіального управління юстиції приєднались до міської акції у підтримку всесвітнього Дня донора та добровільно здали кров задля порятунку людських життів! Деякі працівники вперше прийшли на процедуру донації, але більшість фахівців органів юстиції говорять про те, що донорство стало частиною їхнього життя, тож намагаються приходити на станцію переливання крові не лише у День донора. Серед працівників Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області є і почесні донори, котрі своїм прикладом надихають увесь колектив.
Нагадаємо, що цей День був спільно обраний ВООЗ, Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством переливання крові і Міжнародною федерацією донорів крові як Всесвітній день донора крові. Це день світової шани і вдячності людям, які, добровільно і безкоштовно здаючи кров, рятують мільйони життів.
Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, адже, незважаючи на сучасні технології, замінника людської крові й досі не винайдено.
Стати донором – це виняткова можливість подарувати свою кров незнайомій людині, яка потребує допомоги. Донорська кров потрібна людям, які мають онкологічні захворювання і залишаються живими завдяки донорам. Вона також може бути використана при операціях, пологах, кровотечах, тяжких травмах, опіках. Штучної альтернативи продуктам крові не існує. Кров однієї людини може врятувати життя 5-4 пацієнтам.