Планування спільних заходів – найкраще натхнення для роботи!

2 Липня 2019 року о 9:10

Сьогодні, 01 липня 2019 року, спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти завітали з робочим візитом до соціального партнера запорізької юстиції – Територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області.

В рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право бути присяжним» обговорювались спільні шляхи інформування громадян міста Запоріжжя та Запорізької області щодо передбаченої Конституцією України можливості здійснювати правосуддя через присяжних та заохочення їх до вирішення певної категорії цивільних та кримінальних справ разом із суддею першої інстанції.

За результатами зустрічі було вирішено мобілізувати ресурси, об’єднати зусилля для досягнення мети правопросвітницької кампанії «Я маю право бути присяжним» – заохочення громадян до вирішення певної категорії цивільних та кримінальних справ разом із суддею першої інстанції.

Крім цього, в приміщенні Територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області було розміщено інформаційні матеріали – плакат та буклети «Суд за участі присяжних».

#ЯМАЮПРАВО!
#РОБОЧИЙВІЗИТ
#ЯМаюПравоБутиПрисяжним

Я МАЮ ПРАВО Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області