Підписано Угоду про співробітництво з Інститутом права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету

8 Травня 2019 року о 9:06

7 травня 2019 року було підписано Меморандум між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Інститутом права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету.
Урочиста церемонія підписання Угоди відбулася у стінах Класичного приватного університету.
З вітальним словом до присутніх звернувся Сергій Васильцов, який відзначив, що попереду – плідні трудові будні, які принесуть вагомі, реальні здобутки, необхідні для досягнення завдань і цілей, визначених Угодою. Партнерство, взаємодопомога та взаємопідтримка – це ті основні принципи, на яких буде побудована спільна робота.
В рамках Угоди про співробітництво планується проведення обговорень актуальних проблем в галузі права; обмін позитивним досвідом; координація зусиль, спрямованих на підвищення правової культури громадян. Крім того, згідно Меморандуму, Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області буде сприяти підготовці кваліфікованих кадрів. Студенти, завдяки «соціальному ліфту» Міністерства юстиції України, будуть проходити стажування як в Головному управлінні так і в його територіальних підрозділах, що дозволить їм максимально дізнатися про усі нюанси роботи в органах юстиції та отримати практичний досвід у вибраному напрямку.