Підписано Меморандум з громадською організацією «Міський центр допомоги»

27 Травня 2019 року о 14:54

Ще один професійний союз із соціальним партнером було сьогодні закріплено Меморандумом про співпрацю. Так, угоду про співробітництво підписали керівники запорізької юстиції та Міського центру допомоги.
За словами Сергія Васильцова спільна реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» об’єднала багато установ та організацій по всій Запорізькій області.
«Мені приємно констатувати той факт, що у запорізької юстиції з’явиться ще один соціальний партнер, пріоритетом співпраці з яким стане об’єднання зусиль для надання безоплатної психологічної та правової допомоги сім’ям, проведення спільних правоосвітніх заходів та підвищення рівня правової обізнаності населення», – наголосив Сергій Васильцов.
В свою чергу, Дмитро Матюхін, директор центру, акцентував увагу присутніх на тому, що сьогодні багато молодих пар йдуть у сімейне життя непідготовленими, а з цього витікає великий відсоток розлучень, тому наша спільна праця має допомогти людям йти у вірному напрямку та зберігати сімейні цінності.
Після того, як документ було підписано, очильник запорізької юстиції висловив впевненість в тому, що потенціал працівників управління юстиції та громадської організації дозволить обмінюватися власним досвідом, новими ідеями та новітніми формами роботи.
«У нас багато напрацювань з проведення різноманітних правових заходів для різних за своїм віком аудиторій, і цим ми готові із задоволенням поділитися з нашими партнерами.
Попереду в нас багато цікавої, корисної, а головне спільної роботи, тому, я хочу побажати нам усім успіхів, натхнення у такій важливій спільній справі.», – повідомив Сергій Васильцов.

#ЯМаюПраво!
#ПравоваДопомога
#МЕМОРАНДУМ