Підписано меморандум про співпрацю з союзом промисловців та підприємців «Потенціал»

28 Травня 2019 року о 16:49

Сьогодні було визначено новий формат взаємодії між державним органом – Головним територіальним управлінням юстиції та бізнесовою спільнотою, а саме Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал”. На засіданні Бізнес-клубу, де були присутні представники запорізьких підприємств, приватні підприємці, аграрії урочисто підписали меморандум про співпрацю і взаємодію очільник запорізької юстиції Сергій Анатолійович Васильцов та виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Григорович Крайній.
Метою цього меморандуму є консолідація спільних зусиль у напрямку запровадження заходів щодо правової допомоги представникам бізнесу, забезпечення захисту прав при спробах протиправного захоплення майна підприємців або рейдерських захопленнях та швидкого реагування представників органів юстиції на порушення прав.
«В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» ми об’єднали безліч державних установ та громадських організацій налагодили з ними співпрацю, і зараз разом з ЗОСППР «Потенціал» ми створимо ефективний майданчик для змістовного діалогу із суб’єктами господарювання», – наголосив Сергій Васильцов.
Після підписання меморандуму очільник юстиції зазначив: « Попереду нас чекає чимало правопросвітницьких заходів, котрі ми із задоволенням проведемо разом з нашим новим партнером та спільна плідна робота».