Підписано Меморандум про співпрацю з громадською спілкою «ЗАПОРІЗЬКА РАДА РЕФОРМ»

15 Липня 2019 року о 14:31

15 липня 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та громадською спілкою «ЗАПОРІЗЬКА РАДА РЕФОРМ».

Документ підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Васильцов Сергій Анатолійович та голова Ради громадської спілки «ЗАПОРІЗЬКА РАДА РЕФОРМ» – Зубко Ігор Владиславович.

Сергій Васильцов акцентував увагу присутніх на тому, що дуже важливою є спільна цілеспрямована діяльність громадськості та органів юстиції в проведенні комплексу заходів спрямованих на підвищення рівня правової свідомості населення, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері правової захищеності громадян, захисту їх конституційних прав, свобод та інтересів шляхом надання безоплатної первинної правової допомоги.

Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних відносин між владою і суспільством, а також укріплення освітніх, наукових та інформаційних зв’язків для подальшого удосконалення формування високої громадянської культури та поширення громадянських знань, виховання відповідальної і обґрунтованої поведінки серед широких верств населення України.

Голова Ради громадської спілки Зубко Ігор, зазначив, що Україна має бути правовою державою із дієвим громадянським суспільством – об’єднанням рівноправних громадян з високою правовою, політичною та економічною культурою і патріотизмом. Саме тому цій темі приділяє увагу не лише держава, а й громадські організації – як агенти неформальної освіти.

Укладання Меморандуму – важливий крок, який допоможе налагодити співпрацю та проведення інформаційно-просвітницьких заходів, ознайомити громадян з реформами та сервісами Міністерства юстиції України в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я Маю Право!», які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини.