Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Відкритий світ і Україна»

30 Жовтня 2019 року о 16:19

Ефективна взаємодія органів виконавчої влади з громадськими організаціями є однією з найважливіших умов становлення України як демократичної, правової і соціальної держави.  Саме тому, керуючись мотивом посилення соціального партнерства в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Я Маю Право!» 30 жовтня 2019 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та громадською організацією «Відкритий світ і Україна» було підписано меморандум про співпрацю.

Укладаючи меморандум сторони погодились на втілення ефективних форм співпраці та проведення комплексу заходів спрямованих на формування високої правової культури у суспільстві та сприянні розвитку правової освіти.

«Проведення спільних правопросвітницьких заходів у рамках реалізації проєкту «Я Маю Право!» сприятиме забезпеченню належного рівня реалізації та захисту прав, інтересів людини та громадянина» – на завершення зазначив Сергій Васильцов, очільник обласної юстиції. Таким чином, укладення меморандуму стало результатом успішної співпраці сторін.